22 C
Athens
Σεπτέμβριος 18, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

Σε Α’ Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.  
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
4. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.  
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
18. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
19. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
20. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.  
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/11/16 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
26. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.  
34. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.  
36. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΙΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/11/16 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/11/16 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/16 12:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 12:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α.  
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.  
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.  
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/11/16 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
50. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.  
51. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.  
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
56. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
57. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
58. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
59. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α.  
62. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
63. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/11/16 15:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/16 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
65. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/11/16 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.

Related posts

Με δύο γκολ του Καφετζή το Ηράκλειο 2-0 τα Πετράλωνα στο Κύπελλο

Abola Team 3

Ντερμπάρες στο Κύπελλο!

Abola Team

ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ρένος Γιαμπουράς