24.1 C
Athens
Σεπτέμβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ– ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-0
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 0-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-2
4. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-0
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ– ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-0
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-0
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-2
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ– ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 3-1
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-2
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-1
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-0
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
18. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
19. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-1
20. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 0-0
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/11/16 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-1
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-1
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 4-1
26. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-0
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-0
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-1
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-1
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-1
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-1
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 5-1

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-5
34. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ. 3-0
36. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-0
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-2
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-1
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΙΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-3
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/11/16 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-2
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/11/16 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/16 12:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-3
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 12:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α. 3-1
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 3-0
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 4-1
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/11/16 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 3-1
50. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α. 3-0
51. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 7-0
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 4-0
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/11/16 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/11/16 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-0
56. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/11/16 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-1
57. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-6
58. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-1
59. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/11/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-2
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 19/11/16 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α. 1-2
62. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/11/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-2
63. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/11/16 15:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 4-0
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/16 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
65. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/11/16 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 8-0

Related posts

Ανανέωσε ο Τσιάκαλος με τον Αστέρα Χαϊδαρίου

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (26/1) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

Τον Σταύρο Λιόντο απέκτησε η Ιεράπολη

Abola Team 2