16.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του ερχόμενου φυσικά Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/03/17 15:00    
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00    
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00    
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/03/17 15:00    
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00    
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/03/17 15:00    
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00    
12. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00    
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/03/17 15:00    
14. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00    
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/03/17 15:00    
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/03/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/03/17 15:00    
18. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
19. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00    
20. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/03/17 15:00    
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00    
22. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/03/17 11:00    
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/03/17 11:30    
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/03/17 15:00    
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00    
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/03/17 15:00    
30. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/03/17 15:00    
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/03/17 15:00    
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/03/17 15:00    
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/03/17 15:00    
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/03/17 15:00    
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/03/17 11:00    
38. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00    
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/17 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 10:00    
41. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/17 10:00    
42. ΑΡΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00    
43. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/03/17 11:00    
44. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/17 11:00    
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00    
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/03/17 15:00    
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/03/17 11:00    
49. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00    
50. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/03/17 15:00    
51. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/03/17 15:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/03/17 15:00    
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/03/17 15:00    
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 09:30    
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/03/17 11:00    
56. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00    
57. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00    
58. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/03/17 11:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00    
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/03/17 15:00    
61. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/03/17 11:00    
62. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 12:30    
63. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:00    
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 15:15

Related posts

Τα αποτελέσματα στα πρωινά παιχνίδια της Κυριακής (29/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

«Κόλλησαν» στο μηδέν τα Σούρμενα στη Λυκόβρυση

Παντελίδης Mάνος

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς