21.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Προπόνηση στις 9/3 οι Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ

Προπόνηση έχουν στις 9/3 οι Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ.

Στην σχετική ανακοίνωση αναφέρονται τα εξής:

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) (03/3/2017 10:26)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΠΕΜΠΤΗ 09/03/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ[ΒΟΡΕΙΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ] 

ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

Γ.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

2

ΠΡΟΚΟΣ

Α.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

3

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ε.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

4

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

Φ.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

5

ΣΑΦΡΑΣ

Ν.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

6

ΔΑΡΣΙΝΟΣ

Γ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

7

ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ

Π.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

8

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ

ΑΡ.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

9

ΚΑΤΣΙΦΗΣ

Γ.

Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ

10

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Β.

Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ

11

ΣΙΣΚΟΣ

Χ.

Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ

12

ΜΠΟΥΜΠΑΛΗΣ

Ι.

Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ

13

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Α.

Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ

14

ΔΟΞΑΣ

Π.

Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ

15

ΛΕΟΣ

Γ.

ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

16

ΠΕΠΠΑΣ

Κ.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

17

ΓΚΟΥΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κ.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

18

ΓΚΙΡΤΖΗΣ

Π.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

19

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

Α.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

20

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

Ε.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

21

ΨΥΧΟΣ

Χ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

22

ΛΙΑΤΙΦΗΣ

Ι.-Π

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

23

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Γ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

24

ΜΠΟΥΚΗΣ

Κ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

25

ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ

Σ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

26

ΤΟΡΝΙΚΙΔΗΣ

Χ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

27

ΔΑΓΛΑΣ

Φ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

28

ΠΑΛΜΟΣ

Ε.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

29

ΣΤΡΑΒΟΜΥΤΗΣ

Γ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

30

ΜΟΥΚΑΝΗΣ

Α.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

31

ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ

Γ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

32

ΝΕΡΗΣ

Χ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

33

ΠΕΡΑΚΗΣ

Χ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

34

ΠΑΠΠΑΣ

Σ.-Ν

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

35

ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ

Κ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

36

ΓΙΑΒΗΣ

ΑΘ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

37

ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

Π.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

38

ΚΟΝΤΑΚΗΣ

Π.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

39

ΚΑΡΤΑΛΟΣ

Ι.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

40

ΠΑΠΠΑΣ

Ν.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

41

ΓΙΟΚΑΡΗΣ

Δ.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

42

ΚΑΤΡΑΒΑΣ

Π.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

43

ΛΑΜΨΙΑΣ

Κ.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

44

ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ

Α.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

45

ΦΛΟΥΤΑΚΟΣ

ΑΝΤ.

ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ

46

ΧΟΥΝΤΑΣ

Α.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

47

ΒΕΚΡΗΣ

Γ.-Φ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

48

ΛΕΚΚΑΣ

Α.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

49

ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ

Κ.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

50

ΖΕΛΕΝΙΤΣΑΣ

Β.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

51

ΚΑΒΟΥΡΑΣ

Α.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

52

ΡΟΥΛΙΑΣ

Ν.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

53

ΓΚΑΒΑΣ

Κ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

54

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Μ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

55

ΓΚΟΤΣΗΣ

Κ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

56

ΛΑΜΠΙΡΗΣ

Β.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

57

ΤΣΙΡΔΙΜΑΣ

Κ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

58

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

Ι.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

59

ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ

Β.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

60

ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ

Α.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

61

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ

Ι.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

62

ΓΡΙΒΑΣ

Σ.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

63

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

Ν.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

64

ΤΣΑΙΝΗΣ

Ι.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

65

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ

Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

66

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

67

ΚΑΛΥΒΑΣ

Π.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

68

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

69

ΣΙΔΕΡΗΣ

Ν.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

70

ΣΑΦΡΑΣ

Ν.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

71

ΚΟΚΚΟΡAKΗΣ

Γ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ[ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ] ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ  2002 ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΩΣ ΤΡΕΙΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ .

[ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ-ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ-ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ]

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

 

 

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) (03/3/2017 10:33)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΠΕΜΠΤΗ 09/03/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ[ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ] 

ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΚΟΚΚΟΤΟΣ

Θ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Π.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3

ΜΑΝΕΣΗΣ

Ν.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

4

ΚΑΡΜΙΡΗΣ

Δ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

5

ΓΑΡΙΔΑΣ

Α.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

6

ΑΛΕΞΙΟΥ

Φ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

7

ΜΠΑΡΙΚΑΚΗΣ

Γ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8

ΒΙΝΙΟΣ

Κ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

9

ΠΙΤΣΙΟΣ

ΙΑΣ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

10

ΣΠΕΝΤΖΟΣ

Γ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

11

ΔΡΕΤΤΑΣ

Γ.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

12

ΜΑΤΣΑΣ

Γ.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

13

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ

Γ.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

14

ΚΟΤΣΕΑΣ

Ι.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

15

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κ.

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

16

ΔΑΔΑΣ 

Ι.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

17

ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Χ.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

18

ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ

Α.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

19

ΜΠΑΡΔΑΤΣΟΓΛΟΥ

Μ.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

20

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δ.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

21

ΤΑΝΟΥ

Ε.

Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ

22

ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ

 Ι.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

23

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Α.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

24

ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

25

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Δ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

26

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

27

ΠΟΥΛΙΔΗΣ

Π.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

28

ΚΟΥΒΑΤΗ

Α.

Α.Ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

29

ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ

Μ.

Α.Ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

30

ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗΣ

Π.

Α.Ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

31

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΔ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

32

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Β.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

33

ΚΑΤΟΥΠΗΣ

Σ.

ΝΙΚΗΤΕΣ   ΑΝΘΟΥΣΑΣ

34

ΨΩΜΑΣ

Μ-Θ

ΝΙΚΗΤΕΣ   ΑΝΘΟΥΣΑΣ

35

ΠΕΡΕΝΤΕΣ

Σ.

ΝΙΚΗΤΕΣ   ΑΝΘΟΥΣΑΣ

36

ΜΕΤΤΑΣ

Α.

ΝΙΚΗΤΕΣ   ΑΝΘΟΥΣΑΣ

37

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

Σ.

ΝΙΚΗΤΕΣ   ΑΝΘΟΥΣΑΣ

38

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Π.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

39

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

Χ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

40

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

41

ΜΠΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Κ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

42

ΨΗΛΙΑΚΟΣ

Δ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

43

ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ

Α.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

44

ΜΠΑΡΛΑΒΑΣ

Σ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

45

ΚΙΤΣΙΟΣ

Π.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

46

ΣΙΔΕΡΗΣ

Ε.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

47

ΛΕΜΠΕΣΗΣ

Φ.

 ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

48

ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ

Β. 

 ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

49

ΜΑΡΙΖΑΣ

Π.

 ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

50

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΑΝΤ.

 ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

51

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ

Χ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

52

ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ

Ι.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

53

ΤΑΧΤΙΡΗΣ

Ι.-Μ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

54

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΥΛΟΣ

Λ-Δ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

55

ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ  

Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

56

ΑΖΑΛ 

ΚΑΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

57

ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ

Δ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

58

ΦΥΤΙΛΗΣ

Ν.-Μ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

59

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

Ν.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

60

ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ

Γ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

61

ΚΟΖΑΝΙΔΗΣ

Π.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

62

ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ

Ν.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

63

ΤΣΑΚΚΟΣ

Λ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

64

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΟΣ

Γ.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

65

ΒΙΤΣΙΟΣ

Π.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

66

ΑΔΑΜΙΔΗΣ

Χ.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

67

ΧΡΟΝΗΣ

Σ.-Φ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

68

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

69

ΒΟΥΤΟΥΝΑΣ

Α.

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

70

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

Α.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

71

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ν.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

72

ΜΠΑΡΟΥΣ

Ε.-Γ

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

73

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Π.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

74

ΚΟΝΤΕΛΗΣ

Δ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

75

ΚΑΝΑΒΟΣ

 Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

76

ΤΖΙΑΤΖΟΣ

Κ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

77

ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ

Χ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

78

ΑΒΡΑΜΠΟΣ

Θ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

79

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

80

ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

81

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

82

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Β.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

83

ΣΑΛΑΚΟΥ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

84

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

85

ΠΛΑΤΗΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

86

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

87

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Β.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

88

ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ

Ι.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

89

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Χ.

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ[ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ] ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ  2002 ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΩΣ ΤΡΕΙΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ .

[ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ-Α.Ο. ΑΡΤΕΜΙΣ]

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

 

 

 

Related posts

Κλήσεις στις Μικτές από την Ένωση Πειραιά (γεννηθέντες 2004-2005)

Abola Team 3

Κλήσεις για προπόνηση στις Μικτές Πειραιά

Abola Team 3

Έναρξη της πρώτης ακαδημίας ποδοσφαίρου για προσφυγόπουλα

Abola Team 3