12.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 για την δεύτερη φάση του Κυπέλλου Πειραιά

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 για την δεύτερη φάση στο Κύπελλο Πειραιά έχει ως εξής:

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 16/09/17 16:30    
2. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 16/09/17 16:30    
3. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 16/09/17 16:30    
4. ΘΗΣΕΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/09/17 17:00    
5. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00    
6. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00    
7. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00    
8. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/09/17 11:30    
9. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/09/17 11:30    
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/09/17 11:30    
11. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/09/17 11:30    
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 11:30    
13. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/09/17 12:00    
14. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/09/17 16:30    
15. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 17/09/17 16:30    
16. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30    
17. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/09/17 16:30    
18. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/09/17 16:30    
19. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 17/09/17 16:30    
20. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/09/17 16:30    
21. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00    
22. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00    
23. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00    
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00    
25. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 18/09/17 17:00    
26. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 18/09/17 18:00  

Related posts

Κλήση για προπόνηση στις Μικτές Πειραιά για 5/3

Abola Team 3

Άρχισαν τα… όργανα στην ΕΠΣΠ, καθώς στο ερχόμενο πρωτάθλημα δεν θα αγωνιστεί η ΑΕ Νίκαιας.

Ρένος Γιαμπουράς

Κοντά στους «4» η ΑΕ Μοσχάτου

Nάσος Φακίδης