13.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00    
12. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/10/17 15:00    
13. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00    
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00    
15. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/10/17 15:00    
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00    
17. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00    
18. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00    
20. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/10/17 16:00    
21. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00    
22. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/10/17 11:00    
23. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/10/17 15:00    
24. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00    
25. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00    
26. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00    
28. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/10/17 16:00    
29. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/10/17 11:00    
30. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/10/17 11:00    
31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00    
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00    
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00    
34. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/10/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00    
36. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/10/17 16:00    
37. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00    
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00    
39. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00    
40. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00    
41. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00    
42. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/10/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/10/17 16:00    
44. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00    
45. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 11:00    
46. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00    
47. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 29/10/17 15:00    
48. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00    
49. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00    
50. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/10/17 15:00

Related posts

Τον Βασίλη Σκαμπαρδώνη απέκτησε η Διάνα Ηλιούπολης

Abola Team 2

Ψαρρός: «Θα βασιστούμε σε νέα παιδιά»

Τα σημερινά αποτελέσματα (4/10) στην ΕΠΣΑ

Abola Team