15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 4-2
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 3-1
4. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-0
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β. 0-1
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
7. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-2
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ. 3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
10. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 0-2
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
12. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-3
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-0
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 3-1
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-0
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-1
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-2
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 2-1
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
24. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-3
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-4
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 0-1
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-1
30. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-4
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-1
32. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 3-1
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 4-0
36. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/18 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-2
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 1-2
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-0
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 6-1
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-2
43. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-2
44. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΟΨ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-2
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-0
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 5-0
49. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-2
51. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-1
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 0-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 1-1
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/02/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-2
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-2
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-2
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 09:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-1
62. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 09:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-2
63. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-3
64. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/18 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-2
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 00:00   Αναβλήθηκε
67. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-0
68. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
70. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 17:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
71. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
72. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 19:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 12:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-0
74. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 17:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-1
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 17:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 4-2
76. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 19:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
77. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 19:45 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
78. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΙΣΣΑ Α. 1-2
79. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 19:30 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
81. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 03/02/18 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 7-0
82. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/02/18 13:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
83. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
84. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
85. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 2-3
86. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 19:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
88. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 4-0
89. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-0
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/02/18 15:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
91. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 20:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 4-1
92. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 04/02/18 17:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
93. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 18:15 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
95. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 12:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-4
96. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 17:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-3
97. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-5
98. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 04/02/18 10:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-1
99. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 18:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
100. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/18 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-1
102. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-4
103. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-4
104. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
105. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 10:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-1
106. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
107. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 18:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 03/02/18 10:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-0
109. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
110. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 4-1
111. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 3-1
112. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΖΥΓΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
114. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 5-0
115. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-0
116. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 10:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-0
117. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
118. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 19:15 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-4
119. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/02/18 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
121. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
122. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/02/18 13:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 7-0
123. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΙΣΣΑ Α. 1-2
124. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-7
125. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
126. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-2
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 09:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
128. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 10:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-3
129. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-0
130. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-4
131. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-1
132. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-2
133. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
135. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 12:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-2
136. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 17:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-0
137. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 0-3
138. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-5
139. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 04/02/18 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
140. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/02/18 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-1
142. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
143. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-1
144. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 03/02/18 12:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-2
145. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ. 0-4
146. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-4
148. ΡΟΥΦ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
149. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-2
150. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-2
151. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/02/18 12:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-7
152. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/18 19:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/02/18 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
154. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 11:45 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
155. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 6-4
156. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
157. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 17:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
158. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 20:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-1
160. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 11:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
161. ΑΕΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 6-2
162. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 1-3
163. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 04/02/18 13:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3
164. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 14:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-2
165. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 16:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 12:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
167. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 12:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-2
168. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
169. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/02/18 10:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 5-2
170. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-1
171. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 04/02/18 17:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
173. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 12:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
174. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 12:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 6-1
175. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
176. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
177. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 09:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 4-1
179. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 03/02/18 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 6-0
180. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 12:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 5-1
181. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 20:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
182. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 04/02/18 17:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
183. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 20:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
184. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-2
185. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/02/18 11:15 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-1
186. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 19:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 11-0
187. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/02/18 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
188. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 04/02/18 13:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 4-3

Related posts

Γεωργαντίδης (Άρης Καλαμακίου):”Πώς θα συνεχιστούν τα πρωταθλήματα;”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κύπελλο ΕΠΣ Αθηνών: Την Τρίτη κληρώνει για την 3η αγωνιστική

Ρένος Γιαμπουράς

Με Άγγελο Ιακωβάκη στην τεχνική της ηγεσία συνεχίζει η Τόλμη Περιστερίου

Abola Team 3