free page hit counter
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ

20 1.1 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΕ

ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΘΡΑΚΗΣ

20 1.1 11/03/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

ΑΠΣ

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΣΕΡΡΩΝ

ΚΟΥΛΑ

ΧΟΥΣΕΙΝ

ΞΑΝΘΗΣ

ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ

ΟΜΕΡ

ΞΑΝΘΗΣ

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΒΡΟΥ

20 1.1 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.

ΓΗΠ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

ΔΡΑΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΡΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΘΡΑΚΗΣ

ΓΚΙΟΣΗ

ΜΑΡΙΟΣ

ΘΡΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

20 1.1 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΕΡΡΩΝ

ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

ΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

20 1.1 11/03/18 15:00 ΓΗΠ. Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ PUMA

ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ

ΔΟΞΑ Ν

ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΣ

ΧΑΨΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΣΕΡΡΩΝ

ΒΕΡΝΕΖΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ

20 1.1 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ

ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ

ΜΑΝΑΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΡΑΚΗΣ

27 1.2 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Ο ΑΡΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

ΦΟΥΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΦΙΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΔΕΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΘΗΝΩΝ

ΤΟΠΟΥΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΡΑΚΗΣ

27 1.2 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ

ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΖΩΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

27 1.2 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ

ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΕΣΒΟΥ

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΣΗΠΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ

27 1.2 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΜΦΑΟ

ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΜΕΛΕΤΙΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ

ΜΙΛΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ

ΑΡΕΣΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΚΑΒΑΛΑΣ

27 1.2 11/03/18 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΠO

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΖΗΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

27 1.2 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ

ΣΕΡΡΩΝ

27 1.2 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

ΗΛΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

23 1.3 11/03/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΜΠΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ

23 1.3 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

ΓΙΟΥΡΓΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΜΙΧΑΛΑΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΠΑΝΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΙΤΝΙΑΣ

23 1.3 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΑΝΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΤΑΣ

23 1.3 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΣΚΟΥΦΑΣ

ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

ΚΕΚΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

23 1.3 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΓΣ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟΝ

ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΪΝΑΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΣΠΥΡΟΥ

ΣΥΜΕΩΝ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

23 1.3 11/03/18 ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ

ΚΑΛ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

23 1.4 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΘΗΝΩΝ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΚΟΝΤΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΟΥΣΑΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΩΚΙΔΑΣ

23 1.4 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ Η ΘΗΒΑ ΑΟ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠOK

ΑΛΑΜΠΕΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΤΖΙΚΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΧΙΟΝΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ

23 1.4 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΣ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΣΙΑΝΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

23 1.4 11/03/18 15:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

1937 ΑΣ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠO

ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ

ΒΑΪΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΤΕΤΣΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΙΑΓΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ε.Π.Ο.

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ

2017- 2018

19η 20η 23η 27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

23 1.4 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΟΦ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΚΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΚΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

23 1.4 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΚΑΡΔ.

ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

19 1.5 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ

ΠΥΛΟΥ ΑΟ

Κ.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ

ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΡΟΥΣΣΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΜΑΝΘΟΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ

19 1.5 11/03/18 12:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ

ΚΑΔΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΧΑΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΧΑΙΑΣ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΧΑΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ

19 1.5 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

ΛΙΑΡΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΙΣΑΚΟΒ

ΡΟΥΣΛΑΝ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΚΟΤΣΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

19 1.5 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

ΧΡΟΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΧΑΙΑΣ

ΖΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΧΑΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΧΑΙΑΣ

ΝΑΣΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

19 1.5 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.

ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ

Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

ΑΣ

ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΙΤΝΙΑΣ

19 1.5 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΟΠ.

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΕΙΑΣ

ΛΙΑΠΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ

ΦΛΩΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ

19 1.6 10/03/18 14:15

ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ

(ΠΡΟΟΔ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΝΕΟΛΑΙΑ

 ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΠΕΡΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΡΜΙΡΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ

ΠΑΣΠΑΤΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΣΑΜΟΥ

ΚΟΝΙΑΡΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

19 1.6 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ

 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΧΑΙΑΣ

19 1.6 10/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

ΝΤΑΟΥΛΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΛΑΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΧΑΙΑΣ

19 1.6 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

(ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926

ΓΠΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΜΗΤΡΑΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

19 1.6 11/03/18 14:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΟΦΠΦ

ΜΑΝΟΥΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΛΕΚΚΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΤΖΙΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

19 1.7 11/03/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ.ΣΠΑΤΩΝ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΟΦΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

19 1.7 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΠO

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ AO ΣΤΑΜΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΣΤΑΜΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΛΥΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ

ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

19 1.7 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΑΓ.ΠΑΡΑΚΕΥΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΠΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΙΟΥ

ΜΑΝΤΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

19 1.7 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΜΑΡΑΝΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

19 1.7 11/03/18 13:15 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΗΝΩΝ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΥΡΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

19 1.8 11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ν.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΠΟΓΚΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΧΑΝΙΩΝ

ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΧΑΝΙΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19 1.8 11/03/18 15:00 ΓΗΠ.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΛΙΟΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ

19 1.8 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΑΟ

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ

19 1.8 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΟΪΚΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ

19 1.8 11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΚΟΒΕΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Related posts

Παραμένει στον ΟΦ Ιεράπετρας ο Μ.Παπαδόπουλος

Abola Team 2

Πιστός… στρατιώτης του ΠΟΑ ο Μ. Πετράκης παρέμεινε στην ομάδα!

Abola Team 2

«Κηλίδα» στην ιστορία της Ρόδου ο υποβιβασμός που φέρνει εξελίξεις

Abola Team 2