24.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές:

 

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Σάββατο 10/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 11/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 11/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 11/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 10/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/03/18 15:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 11/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
16. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Σάββατο 10/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 10/03/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Κυριακή 11/03/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γέρακα Κυριακή 11/03/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
25. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ραφήνας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
27. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.  
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
29. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βούλας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 10/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 11:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 11/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
33. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βούλας Κυριακή 11/03/18 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.  
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 11/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
35. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 11/03/18 11:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 11/03/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 11/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
38. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 10/03/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
40. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 10/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
41. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 10/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
42. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 10/03/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
43. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
45. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 10/03/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
46. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
47. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γέρακα Σάββατο 10/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
48. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/03/18 13:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
50. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
51. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 10/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
52. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Συκαμίνου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
54. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
55. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
56. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ BATISTA Σάββατο 10/03/18 12:30 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.  
57. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Α Όμιλος Junior
(16η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 11/03/18 11:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 11/03/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
60. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 11/03/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
61. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 11/03/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
62. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/03/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Όμιλος Junior
(16η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Planet Cosmos Κυριακή 11/03/18 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
64. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 11/03/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
65. ΜΑΡΚΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 11/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
66. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 11/03/18 13:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Γ Όμιλος Junior
(16η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 11/03/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
68. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 11/03/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
69. ΑΝΟΙΞΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Άνοιξης Κυριακή 11/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
70. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 11/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Δ Όμιλος Junior
(16η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 11/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.  
72. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
73. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 11/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 11/03/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
75. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 11/03/18 13:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 11/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
77. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γραμματικού Κυριακή 11/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/03/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 10/03/18 00:00    
80. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 10/03/18 10:00    
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
82. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 10/03/18 00:00    
84. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ανθούσας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
86. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 11/03/18 10:00    
88. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Δροσιάς Κυριακή 11/03/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 11/03/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
90. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 11/03/18 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 11/03/18 09:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
92. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 11/03/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 11/03/18 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
94. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βάρης Κυριακή 11/03/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ραφήνας Κυριακή 11/03/18 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
96. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 11/03/18 11:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
Κύπελλο Παίδων ΣΤ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καλυβίων Κυριακή 11/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.

 

 

Ορίστηκαν Υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

 

 

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ο κ.ΚΟΡΜΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ οι κ.κ. ΝΑΚΑΣ – ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ

 

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ο κ.ΜΑΣΟΥΡΑΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ  – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ο κ.ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ

 

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  ο κ.ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

 

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α.ΒΑΡΗΣ ο κ.ΡΟΥΣΣΗΣ

 

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ο κ.ΝΑΚΑΣ

 

 

Related posts

Ορισμός τέταρτων διαιτητών σε παιχνίδια και οι διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Στον τελικό ο Αχαρναϊκός

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του σαββατοκύριακου (12-13/1)

Nάσος Φακίδης