Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (14/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στους αγώνες του Σαββάτου (14/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-3
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-1
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/04/18 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-1
4. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 14/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
5. ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
7. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-1
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 14/04/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-1
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-3
10. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διονύσου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
5-1
11. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βούλας Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-1
12. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αυλώνα Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
2-1
14. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κουβαρά Σάββατο 14/04/18 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-3
15. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-2
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-2
17. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/04/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 6-2
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-3
19. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 11:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 2-0
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/04/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 3-1
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-0
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 14/04/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
23. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Νέων Παλατίων Σάββατο 14/04/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 1-8
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Διώνης Σάββατο 14/04/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
25. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 2-0
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 1-1
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 14/04/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 2-2
29. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ανθούσας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-7
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-2
31. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 1-5
33. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 14/04/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 5-1
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 14/04/18 00:00    
35. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/04/18 00:00    
37. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 09:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
39. ΜΑΡΚΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 2-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/04/18 00:00    
41. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 0-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
43. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βάρης Σάββατο 14/04/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-4
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 14/04/18 00:00    
45. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/04/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 3-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 14/04/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
47. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ Δροσιάς Σάββατο 14/04/18 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 3-1
49. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βούλας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 6-1
51. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Καπανδριτίου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Ρένος Γιαμπουράς

Οριστικό το «λουκέτο» στα τοπικά πρωταθλήματα. Δεν πάρθηκε απόφαση για την Γ’ Εθνική…

Abola Team

ΕΠΣΑΝΑ: Κλήσεις προεθνικών ομάδων

Ρένος Γιαμπουράς