20.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 3, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/12 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/12 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
6. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/12/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
9. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
11. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.
14. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
15. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
16. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
17. ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
18. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
19. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
22. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
23. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
24. ΠΟΨ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/12/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
27. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
28. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
31. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι.
33. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
34. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
35. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
36. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
38. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
39. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
40. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
41. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
43. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/12/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
44. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.

Related posts

ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΟΥΣΑΝΑΣ Ι. | 19-11-16

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές στα ματς της Τετάρτης (25/10) για το Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Φιλικό παιχνίδι την Τετάρτη (17/5) Πετράλωνα-Κεραμεικός