28.6 C
Αθήνα
Ιούνιος 27, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.

4-0

2.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

1-1

3.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

1-1

4.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.

0-4

5.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

1-2

6.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

3-0

7.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

0-1

8.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

20/01/19

15:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

1-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

0-1

10.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.

0-1

11.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

1-0

12.

ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

0-0

13.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

4-0

14.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

1-2

15.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

3-0

16.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

4-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.

1-4

18.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

6-0

19.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

0-1

20.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

0-0

21.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

0-3

22.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

1-2

23.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.

0-7

24.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

0-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

2-0

26.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

1-1

27.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

0-2

28.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

1-2

29.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

1-0

30.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.

0-2

31.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

1-2

32.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.

4-1

 

Related posts

Τα σημερινά (26/10/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Ανανέωσε με Ψαρρό