12 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 2-2
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-1
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 2-0
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 2-1
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-0
6. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 4-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-3
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-0
11. ΠΕΥΚΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-2
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
15. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 6-3
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-2
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-3
19. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-1
20. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/03/18 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-1
21. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-0
24. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-2
27. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-2
28. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
30. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-2
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-7
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-2
34. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α. 1-0
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/03/18 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-3
37. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-0
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-1
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 5-1
42. ΠΟΨ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-5
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
45. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-0
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-0
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 6-1
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 09:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 4-1
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 4-1
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 12:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-1
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-0
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
56. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΛΑΤΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΝΙΩΤΗ Α. 4-1
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-2
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-0
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 12:30 ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/03/18 09:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-2
61. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-4
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-1
63. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/03/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-0
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-4
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-1
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
67. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 10:45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-2
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-4
69. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-0
70. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 20:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 11:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-0
72. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-2
73. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-2
74. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-0
75. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 19:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-1
76. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/03/18 19:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
77. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 18/03/18 19:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΡΟΥΦ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
79. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
80. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 17/03/18 13:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-0
81. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 14:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-6
82. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 3-0
83. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 18/03/18 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-7
84. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΙΣΣΑ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/03/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
86. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 11:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-4
87. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 4-2
88. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/03/18 19:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-0
89. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/03/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
90. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 18:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
91. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/03/18 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
93. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/03/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
94. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/03/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-1
95. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
96. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
97. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
98. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 20:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
100. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 17:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-1
101. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-1
102. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 18:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-4
103. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/03/18 17:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
104. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 18:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 13:15 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 4-0
106. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/03/18 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
107. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
108. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/03/18 19:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
109. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/03/18 19:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-3
111. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-2
112. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 17/03/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-1
113. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΛΕΜΟΥΡΗΣ Κ.  
114. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 20:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-2
115. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.  
116. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 19:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/03/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΕΛΕΜΟΥΡΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
118. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 12:15 ΙΣΣΑ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π. 2-2
119. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 3-1
120. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
121. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
122. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 5-0
123. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 18/03/18 14:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-1
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 18:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Σ. 4-0
125. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 20:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
126. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/03/18 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
127. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-0
128. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 18/03/18 13:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 4-3
129. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
130. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 19:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
132. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/03/18 13:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 1-4
133. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/03/18 13:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-0
134. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 14:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-2
135. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/03/18 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
136. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.  
137. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 20:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-1
139. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 09:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ. 5-1
140. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
141. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-2
142. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/03/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 4-0
143. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/03/18 17:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 11:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΡΦΗ Χ. 0-9
145. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 17:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΜΟΡΦΗ Χ. 1-2
146. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/03/18 11:15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 0-2
147. ΡΟΥΦ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
148. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
149. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/03/18 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
151. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/03/18 09:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
152. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 12:45 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-2
153. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 13:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
154. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 6-3
155. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 17/03/18 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-1
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 7-0
157. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/03/18 11:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-4
158. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/03/18 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
159. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 12:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 6-3
160. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-2
161. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 09:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 5-2
162. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/03/18 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
164. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/03/18 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-3
165. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 17/03/18 14:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-1
166. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-1
167. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/03/18 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-2
168. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-0
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-3
170. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 5-5
171. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/03/18 15:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 6-0
172. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 17/03/18 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 8-0
173. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 11:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-1
174. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/03/18 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-5
176. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 19:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
177. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 20:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
178. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 17:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-2
179. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/03/18 17:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
180. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/03/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΙΣΣΑ Α. 5-3
182. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-2
183. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 11:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
184. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 17/03/18 17:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-0
185. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/03/18 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0

Related posts

H Διάνα αποχαιρέτησε το Νάσο Καρανίκα

Abola Team

Η ΕΠΣΑ για την κλήρωση των αγώνων κατάταξης της Β’ κατηγορίας και ανόδου της Γ’ κατηγορίας

Abola Team 3

Κι όμως έγινε κι αυτό: Κιούρκος εναντίον Κιούρκου!-Τέλος ο Χρήστος Κιούρκος από τα Πετράλωνα

Abola Team 3